Vrácení zboží

Návrh bez názvu (4)

Jak vrátit, vyměnit nebo reklamovat zboží?

Je to jednodušší, než vyslovit FASHIONSUGAR. :) Stačí když vyplníte elektronický formulář na stránce FORMULÁŘE. Přímá výměna zboží není možná - pokud chcete zboží vyměnit, je třeba zboží vrátit a následně udělat novou objednávku. Zboží můžete vrátit až do 30 dnů od jeho dodání. 

Návrh bez názvu (4)

Jak zaslat balík zpět k nám?

Pro váš maximální komfort máte na výběr až ze 3 možností zpětné přepravy. Prosíme, vyberte si jednu z následujících možností a vybranou možnost zaškrtněte v našem elektronickém formuláři, při zakládání vašeho případu.

Návrh bez názvu 

Vrácení přes Zásilkovnu

Pokud si vyberete zpětnou přepravu přes Zásilkovnu, ihned po založení vašeho případu v našem elektronickém formuláři vám na e-mail dorazí štítek do Zásilkovni. Štítek si stačí vytisknout, nalepit na balík a následně balík zanést na nejbližší pobočku Zásilkovny (seznam poboček naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky).

Tato služba je zpoplatněna částkou 79 Kč* (poplatek vám bude odečten z vrácené částky za zboží). *V případě že jste si společně s produkty které vracíte zakoupili i službu "Jednoduché vrácení zboží", za vrácení přes Zásilkovnu vám nebude účtován žádný poplatek.

Návrh bez názvu (1) 

Komfortní vrácení přes kurýra

Nevyhovuje vám vrácení přes Zásilkovnu a preferujete komfortnější variantu? Vyberte si vrácení přes GLS kurýra, který vyzvedne váš balík přímo u vás doma nebo ve vaší kanceláří. Zaškrtněte v elektronickém formuláři tuto možnost, na e-mail nám zašlete adresu a datum, kde a kdy máme kurýra zaslat a vše ostatní zajistíme za vás.

Tato služba je zpoplatněna částkou 119 Kč (poplatek vám bude odečten z vrácené částky za zboží). Na komfortní vrácení přes GLS kurýra nelze využít službu "Jednoduché vrácení zboží".

Návrh bez názvu (2) 

Zaslání na naši adresu

Pokud vám nevyhovuje ani jedna z možností vrácení zboží, můžete nám balík zaslat poštou, případně vlastním přepravcem přímo na naši adresu: AG e-commerce s.r.o., Sušická 32, 160 00 Praha, Česká republika.

Návrh bez názvu (4)

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám
E-mail: info@fashionsugar.cz
Telefon: 222 701 337

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení