Vrácení zboží

Návrh bez názvu (4)

Jak vrátit, vyměnit nebo reklamovat zboží?

Je to jednodušší, než vyslovit FASHIONSUGAR. :) Stačí když vyplníte elektronický formulář na stránce FORMULÁŘE. Přímá výměna zboží není možná - pokud chcete zboží vyměnit, je třeba zboží vrátit a následně udělat novou objednávku. Zboží můžete vrátit až do 30 dnů od jeho dodání. 

Návrh bez názvu (4)

Jak zaslat balík zpět k nám?

Pro váš maximální komfort máte na výběr až ze 3 možností zpětné přepravy. Prosíme, vyberte si jednu z následujících možností a vybranou možnost zaškrtněte v našem elektronickém formuláři, při zakládání vašeho případu.

Návrh bez názvu 

Vrácení přes Zásilkovnu

Pokud si vyberete zpětnou přepravu přes Zásilkovnu, ihned po založení vašeho případu v našem elektronickém formuláři vám na e-mail dorazí štítek do Zásilkovni. Štítek si stačí vytisknout, nalepit na balík a následně balík zanést na nejbližší pobočku Zásilkovny (seznam poboček naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky).

Tato služba je zpoplatněna částkou 79 Kč* (poplatek vám bude odečten z vrácené částky za zboží). *V případě že jste si společně s produkty které vracíte zakoupili i službu "Jednoduché vrácení zboží", za vrácení přes Zásilkovnu vám nebude účtován žádný poplatek.

Návrh bez názvu (1) 

Komfortní vrácení přes kurýra

Nevyhovuje vám vrácení přes Zásilkovnu a preferujete komfortnější variantu? Vyberte si vrácení přes GLS kurýra, který vyzvedne váš balík přímo u vás doma nebo ve vaší kanceláří. Zaškrtněte v elektronickém formuláři tuto možnost, na e-mail nám zašlete adresu a datum, kde a kdy máme kurýra zaslat a vše ostatní zajistíme za vás.

Tato služba je zpoplatněna částkou 119 Kč (poplatek vám bude odečten z vrácené částky za zboží). Na komfortní vrácení přes GLS kurýra nelze využít službu "Jednoduché vrácení zboží".

Návrh bez názvu (2) 

Zaslání na naši adresu

Pokud vám nevyhovuje ani jedna z možností vrácení zboží, můžete nám balík zaslat poštou, případně vlastním přepravcem přímo na naši adresu: Progresio s.r.o., Ondrejská 18, 831 06 Bratislava, Slovenská republika

Návrh bez názvu (4)

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám
E-mail: info@fashionsugar.cz
Telefon: 222 701 337