Kabelky - psaníčka

Minimalistická psaníčka v sobě spojují vlastnosti malé kabelky a peněženky a pokud jsou ve světlých tónech, skutečně připomínají obálky. Odtud vznikl i jejich název. V dnešní době ale už koupíte i výrazně barevné a vzorované modely. Výběr těchto elegantních doplňků je opravdu velký. Vzdávat se přitom nemusíte ani praktičnosti a pohodlí. Jen do psaníček zkrátka nedáte tolik věcí jako do velkých kabelek. Vaše záda vám za to ale budou vděčná a zrcátko, rtěnka, telefon i klíče se vám tam vejdou vždycky.. A navíc, čím méně toho v kabelce ponesete, tím lépe bude vypadat a udrží svůj krásný tvar.

#showmore#

Dámská kabelka psaníčko – do ruky i přes rameno

Nosit se psaníčka dají jednoduše v ruce, ale spousta z nich má i nastavitelný řetízek přes rameno. A pokud je v barvě kovu sladěný s psaníčkem, tak navíc i dobře vypadá. Styling a způsob nošení samozřejmě záleží na tom, co si na danou akci obléknete. Jestli půjde o šaty nebo spíše o overal či halenku a kalhoty.

Módní barvy

Na večer i pro slavnostní příležitosti se dokonale hodí metalické odstíny, samozřejmě zkombinované se šperky a celým outfitem. Černé šaty zase rozzáří pestré psaníčko a jemnost a ženskost jim dodá smetanová nebo starorůžová varianta. Na svatbu je pak nejlepší psaníčko ve světlých pastelových tónech.

Kabelky do společnosti

K večerním šatům se nejvíce hodí jednoduchá psaníčka v černé, krémové, stříbrné nebo zlaté barvě. Na párty pak můžete zvolit zářivý kousek a pokud s sebou potřebujete hodně věcí, vezměte si obří psaníčko, do kterého se vám všechno vejde. Jen na plesy a formální eventy tento model nedoporučujeme.

A pokud jste si zatím psaníčka neoblíbila, jednou z alternativ jsou například minikabelky. Ty se staly populárními díky celebritám a influencerkám hlavně v posledních letech. 

Luxusní dámské kabelky v podobě malých psaníček. Psaníčka si můžete vzít na plesy, párty, zahradní oslavy nebo společenské akce. V nabídce naleznete krásné kabelky v žádaných barvách s popruhem nebo stylovým řetízkem. Mysleli jsme i na ty, které preferují psaníčko do ruky. Nebojte se kombinovat různé barvy i styly. Hodit se vám může i naše sekce
dámských lodiček.