Kabelky přes rameno

Nejklasičtější dámská kabelka má střední velikost a nosí se přes rameno. Nic vám tak nebude překážet v rukou, ale přesto zůstanete stylová a elegantní. Takové velké kabelky se hodí pro každodenní nošení v pracovních týdnu, ale také se vám s nimi bude pohodlně cestovat. Jak tento typ kabelky vybrat a s čím ho kombinovat?

#showmore#

Do kanceláře i na nákupy

Prostorné kabelka přes rameno má tisíce podob. Spojuje je jen velká kapacita a pohodlný způsob nošení. Jinak můžete vybírat z mnoha různých tvarů, materiálů i barevných kombinací. Navíc se vám do nich vejde všechno potřebné na celý den od kosmetiky přes malou svačinu. A při cestě z práce do nich můžete dáti malý nákup.

Ideální materiál, tvar a velikost

Kabelky z kvalitní přírodní kůže vydrží mnoho let jako nové. i když za ně tedy zaplatíte víc, časem se vám taková investice vyplatí. Typický obdélníkový tvar je asi nejpraktičtější, pokud má kabelka navíc i maĺe vnitřní kapsičky, vše v ní rychle najdete. Prodávají se ale ii dámské kabelky přes rameno ve čtvercovém provedení nebo ty, které jsou úzké a vysoké. Oboje je spíše otázkou originálního designu než funkčnosti.

Zářivé nebo neutrální barvy

Červená nebo růžová kabelka zaručí, že budete nepřehlédnutelná. Pozor ale na kombinace s oblečením. Takové modely vyniknou hlavně ve spojení s jednoduchými outfity, jako jsou černé šaty nebo bílé tričko a džíny. Výrazné potisky a aplikace v tomto případě také raději vynechejte. Budou se vám hodit například pro styling černé kabelky. 

Osvědčené kombinace

Kdy zvolit hnědé kabelky? Když potřebujete vypadat elegantně, a to i bez sukně nebo lodiček na vysokém podpatku. Tato barva je totiž podobně jako černá synonymem vytříbeného vkusu a ženskosti. Svěže a mladistvě pak působí krémové nebo bílé kabelky, které navíc v posledních letech zažívají velký návrat.

Potřebujete větší praktickou kabelku přes rameno? Vybírejte z naší krásné sekce dámských kabelek přes rameno. Můžete sáhnout po klasické černé s prodlouženým uchem, vhodné pro objemnější věci jako je diář, notebook, svačina i pití. Máme kabelky v různých barvách, našimi favority jsou béžové, šedé, červené nebo praktické hnědé. Každá kabelka by měla ladit se správnými botami, tak se mrkněte na naši nabídku dámských polobotek.