Kabelky do ruky

V ruce se nejčastěji nosí kufříkové kabelky, které ale většinou mají i popruh pro nošení na rameni nebo jako crossbody. Vzít si je můžete do města, na kávu nebo na večeři a pokud si do kanceláře nemusíte brát notebook, hodí se i tam. Jejich výhodou je totiž také to, že se skvěle kombinují jak s džínami, tak s byznys šaty. A které další typy kabelek do ruky jsou trendy?

#showmore#

Pro každodenní nošení

Jak už název napovídá, na nákupy je ideální velká kabelka, tzv. shopper bag. Většinou má dvě ucha a také dlouhý nastavitelný popruh. Díky elegantnímu vzhledu s ní ale neuděláte ostudu ani při jiných příležitostech, naopak je ideální i na schůzku nebo na víkendový výlet. Tyto kabelky většinou zatěžujeme více než malé kufříky, je tedy potřeba soustředit se i na materiál a ideálně vybírat modely z pravé kůže.

Klasické černé kabelky nebo barvy a vzory?

Dámská kabelku do ruky v neutrální černé má největší využití, ale určitě se vyplatí pořídit si také jednu nebo dvě hnědé kabelky. A v posledních letech se těší velké popularitě i krémové a čistě bílé kabelky. Typické jsou i vzory odkazující na loga jednotlivých značek, a to zejména u těch luxusnějších. Kabelka do ruky by vás přece vždycky měla i zdobit a celkově vylepšovat váš styling.

Večerní kabelky do ruky

Ve společnosti zazáříte, když si vezmete psaníčko nebo jiný typ malé kabelky do ruky. Na výběr máte minimalistické modely v černé barvě nebo světlých neutrálních tónech, ale na druhou stranu se nebojte ani extravagantních metalických tónů nebo výrazných třpytivých a kovových prvků. Jen samozřejmě nezapomeňte na dobře promyšlenou kombinaci s šaty, overalem nebo jiným outfitem.

Kdo by nemiloval kabelky? Hledáte elegantní dámskou kabelku? Pak jsou kabelky do ruky pro vás přímo ideální. Máte na výběr z různých barev i tvarů kabelek. Do kabelky se vám vleze vše, co potřebujete. Nezapomeňte ani na kožené kvalitní kabelky. Nemají praktické popruhy, ale o to víc jsou půvabné. Ke každé správné kabelce do ruky se hodí i dámské sako nebo džíny.