Jak funguje second-hand?

Jestli jste si u nás v minulosti koupili produkty, pro které už nemáte využití, máme pro vás řešení. Pošlete nám je zpátky. My jim dáme nový život a vám kredit na nákup nového. 

Návrh bez názvu (4)

Jak to funguje?

Produkty které jste si v minulosti koupili na FASHIONSUGAR, nám můžete zaslat zpět a my vám za ně vystavíme kredit na další nákup. Stačí vyplnit online formulář, který najdete na stránce FORMULÁŘE (ve formuláři vyberte možnost second-hand).

Návrh bez názvu (4)

Na jaké zboží se second-hand vztahuje?

Můžeme přijmout jen zboží, které bude čisté, beze skvrn, zápachu a patrného poškození, které bylo zakoupeno na našem e-shopu v posledních 3 letech. Spodní prádlo, obuv a doplňky nelze z hygienických důvodů přijmout.

Návrh bez názvu (4)

Co za to dostanete?

Vystavíme vám kredit v hodnotě 12% z původní ceny produktu. Příklad: pokud jste na FASHIONSUGAR koupili bundu v hodnotě 1 500 Kč, vystavíme vám za ni kredit v hodnotě 180 Kč. Kredit následně můžete využít při dalším nákupu na FASHIONSUGAR.

Návrh bez názvu (4)

Proč to děláme?

Neustále přemýšlíme, jak dát našim produktům další smysl a přispět tak ke snížení zbytečné zátěže na životní prostředí. Zároveň chceme vám, našim zákazníkům, poskytovat nejlepší možný servis. I když pro vás vybíráme produkty z kvalitních materiálů, které vám můžou sloužit dlouhou dobu, je nám jasné, že každý produkt vám časem může přestat sedět, ať už velikostí, střihem nebo stylem. Pokud ho nechcete jen tak vyhodit nebo řešit, komu ho dát nebo prodat, nechte to na nás.

Návrh bez názvu (4)

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám
E-mail: info@fashionsugar.cz
Telefon: 222 701 337