Dámské zimní šaty

Šatů se nemusíte vzdávat ani během chladného podzimu a zimy. Pro běžné denní nošení se v tomto období skvěle hodí pletené modely, které jsou velmi příjemné a hřejivé. Stačí si vybrat kvalitní materiál a barvu, která vám lichotí.

#showmore#

Moderní pletené šaty z kvalitních materiálu.

Dámské šaty na zimu by vám měly poskytnout dostatek pohodlí a tepla. Díky tomu patří k nejžádanějším modely z přírodní vlny nebo bavlny. ve kterých vám nebude zima, ale zároveň jsou prodyšné. To z nich dělá ideální svetrové šaty pro celodenní nošení do práce nebo školy.

Trendy pletené šaty si ale můžete pořídit třeba i z recyklovaného polyesteru nebo akrylu, Tyto materiály jsou výrazně levnější a na méně časté nošení tedy i dostačující. Příjemným bonusem je šetrnost k životnímu prostředí, 

Neutrální i výrazné barvy 

Pokud jde o barevné tóny, řiďte se v první řadě tím, co vám sluší. Potom samozřejmě můžete zohlednit i trendy. V tuto chvíli zůstávají na scéně odstíny béžové, ale přidávají se k nim i zářivé barvy jako růžová, modrá, žlutá nebo zelená. Nic nezkazíte ani klasickou černou, která prokazatelně zeštíhluje. Aby ale nepůsobila příliš nudně, nebo dokonce smutně, oživte ji výraznějšími botami, doplňky nebo šperky. Možností máte spoustu.

Jak na módní kombinace?

Nejlépe zimní šaty vypadají ve spojení s vysokými kozačkami. Nebojte se ani modelů nad kolena, naopak takové semišové mušketýrky k nim budou ideální. Stejně tak ale můžete zvolit i zimní boty na podpatku, Ke kotníkovým variantám si ale nezapomeňte teplejší punčochy a noste je jen k šatům nad kolena. Jinak byste si zbytečně opticky zkracovala nohy.

Must have k těmto šatům je opasek v několika variantách. Můžete si pořídit černý, hnědý a klidně i barevný model. Volnou ruku máte i ve výběru šířky a detailů ve zlatém nebo stříbrném tónu.