Dámské šaty s vánočním motivem

Nenosí se jen vánoční pyžama a svetry, ale třeba i šaty, které zdobí sobi, sněhuláci, vánoční stromečky a další podobné motivy. Takové modely nevyužijete jen na Štědrý večer, nosit je můžete po celý advent, a krásně se tak na slavnostní chvíle naladíte. Podle čeho vybírat a jaké jsou nejnovější vánoční trendy?

#showmore#

Červená, zelená a bílá

Svetry s norským vzorem inspirovaly značky také k výrobě pletených šatů s motivy Vánoc a zimy. Charakterizují je příjemné hřejivé materiály, kulaté výstřihy, dlouhé rukávy a délka ke kolenům. Takové svetrové šaty budou dělat parádu během prosince i ledna, a to ve škole, v práci i na párty. Skvěle vypadají jak samostatně, tak s koženým páskem, který můžete sladit i s kozačkami a kabelkou

Elegantní vánoční šaty

Ve vánočních barvách se pak dělají i elegantní šaty, které často zdobí flitry, transparentní detaily, krajky, mašle a další zajímavé detaily. V nich můžete vyrazit už na vánoční večírek a pak si je znovu obléct ke stromečku, jen s jinými doplňky. V prvním případě zvolte klasické černé silonky a lodičky, v druhém třeba vtipné vánoční punčochy, kterými celý outfit odlehčíte.