Dámské pouzdrové sukně

Klasická pouzdrová sukně s košilí tvoří dokonalou uniformu do kanceláře nebo na schůzky. V posledních letech se ale objevil i trend, který kombinuje pouzdrové sukně s teniskami a koženkovou bundou nebo bomberem, a vytváří tak zajímavý ležérní look. Jaký styl si tentokrát vyberete vy?

#showmore#

Pro dokonalý byznys outfit

Nadčasově a zároveň setriózně vypadají neutrální tóny, ať už jde o béžovou, hnědou nebo černou. Dále se zaměřte na padnoucí střih a také vyhovující délku. Pouzdrové nebo také tužkové sukně většinou sahají nad kolena, ale setkáte se i s delšími variantami s rozparkem. Velmi elegantní je pak vysoký pas, který můžou ještě zvýrazňovat metalické knoflíky.

Kvalitní materiál je nutností

Pouzdrová sukně patří mezi naprostý základ vašeho šatníku. A to nejen v případě, že pracujete v kanceláři. Navíc často budete nosit celý den, proto nezapomeňte na kvalitní materiál, nejlépe z přírodních vláken.

Módní je i ležérní styling

Snad všechny známé blogerky nebo influencerky vlastní alespoň jednu pouzdrovou sukni. Inspirovat se můžete jejich jednoduchými i extravagantními modely. Nejčastěji nosí pohodlné pouzdrové sukně z elastických materiálů. Místo košile nebo halenky k nim oblékají upnuté topy či roláky a oversized saka, Záleží na ročním období i na konkrétní příležitosti. 

Vsaďte na výraznější doplňky

Aby váš outfit s pouzdrovou sukní v hlavní roli nepůsobil nudně, oživte ho barevnými doplňky. Skvěle se k němu hodí například kontrastní designová kabelka nebo pastelové lodičky. A vhodný je i jeden zajímavý šperk, například náhrdelník, náušnice nebo brož. Samozřejmě jen, když vám to dovolí dresscode. Případně tak alespoň můžete vyrazit na drink nebo večírek po práci.

Co každé ženě krásně vytvaruje boky? Zajisté dámská pouzdrová sukně. Hodí se do práce, na důležitou schůzku i rande. Pouzdrové sukně jsou opět na výsluní. Současné pouzdrové sukně mají zpravidla vysoký pas, což může být skvělé pro zakrytí vašeho bříška. Krásně se kombinují s volnějším svetrem s rolákem nebo dámským topem. Jsou skvělým, a navíc i elegantním kouskem pro zajímavý byznys look.