Dámské pouzdrové šaty

Velmi ženské a elegantní šaty s typickým lodičkovým výstřihem a zvýrazněným pasem určitě všechny dobře známe. Když zvolíme vhodný typ, krásně vytvarují postavu a zajistí bezchybný byznys nebo společenský look. Jaké pouzdrové šaty tedy vybrat? A s čím je nejlépe nosit?

#showmore#

Do kanceláře i na schůzky

Pokud pracujete v kanceláři, pouzdrové šaty jsou dost možná vaší uniformou nebo minimálně jedním ze základních kousků. Vyplatí se tedy pořídit si rovnou několik různých modelů – na letní i zimní sezónu, s delšími a kratšími rukávy i zcela bez nich. Délka šatů by neměla sahat dále než ke kolenům, pozor ale i na příliš krátké střihy.

Pouzdrové šaty na léto? Proč ne!

Když se zaměříte na kvalitní a prodyšné materiály, nemusíte se jich vzdávat ani v horku. Nabízí se například viskóza nebo bavlna, případně bavlněný streč. A aby vám bylo příjemně v klimatizovaných prostorách i venku na slunci, doporučujeme spíše neutrální světlé barvy, jako je bílá, smetanová nebo béžová. Dobře ale vypadají také jemné pastely, které přímo svádějí k módním monochromatickým outfitům. Pak stačí už jen lehké sáčko přes ramena a můžete vyrazit do práce nebo do společnost

Malé černé

Ano, i tak můžou vypadat pouzdrové šaty. Zejména v zimě je černá nebo tmavě modrá nejžádanější. A není se čemu divit, tyto barvy opticky zeštíhlují postavu a vypadají vždy stylově a elegantně. Nosit k nim můžete jak tmavá saka nebo kabáty, tak kontrastní světlé barvy. Žádoucí jsou vypasované střihy. Oversize modely si raději nechte pro jiné příležitosti. A pokud jde o obuv, nikdy nic nezkazíte klasickými lodičkami. Naopak sandály nebo kozačky se k nim stylově  moc nehodí.


A jestli se nemůžete rozhodnout, kupte si i jeden model s geometrickým černobílým vzorem. Právě ten na pouzdrových šatech vypadá obzvlášť efektně.Co vám vykouzlí nádherně vytvarovanou postavu? Zajisté naše dámské pouzdrové šaty. Elegantní pouzdrové šaty, které krásně obepínají postavu a zdokonalují tak dámské křivky. Na výběr máme klasické pouzdrové šaty, dámské šaty s dlouhým rukávem, bez ramínek až po šaty se stojáčkem. Nehledáte navíc i nějakou dámskou kabelku?