Dámské plážové tašky

Chcete být stylová i na pláži nebo u bazénu? V tom případě si nezapomeňte vzít módní plážovou tašku. Vybírat můžete mezi elegantními proutěnými modely, skladnými textilními variantami i sportovními taškami, do kterých se toho vejde opravdu hodně. Záleží hlavně na vašem vkusu a požadavcích na kapacitu tašky.

Dámská plážová taška – prostorná a trendy

Nejde o to, jestli je vaše taška na pláž z efektního proutí nebo z rychleschnoucího textilního materiálu. V obou případech může být krásným a zároveň praktickým doplňkem, a to na výlet k vodě i na letní dovolenou. Měly by se do ní vejít sluneční brýle, opalovací krém a peněženka, ale také ručník, láhev s pitím a knížka nebo časopis. 

Pokud se za sluncem chystáte s dětmi, bude se vám hodit extra velká plážová taška. U takové je podmínkou, aby měla dostatek vnitřních kapes na všechny hračky a další nezbytnosti.

Praktický doplněk k šatům i kraťasům

Základní vlastností plážové tašky by měla být funkčnost – ideální je zapínání, které chrání obsah před pískem nebo jinými nečistotami. Kromě toho ale jde o módní doplněk, který se skvěle kombinuje s žabkami nebo sandály a letními šaty, dlouhými rozevlátými sukněmi i džínovými kraťasy. Na dovolené u moře vás dámská plážová taška doprovodí i na nákupy nebo kávu do města. Jen večer ji raději vyměňte za stylové psaníčko nebo minikabelku, která je hitem poslední doby.

Jak plážovou tašku vybrat?

Co se týče barev, jsou nejjednodušší volbou slaměné a proutěné modely v přírodním odstínu, maximálně s cool nápisem. Existují ale samozřejmě i barvené varianty. Dále jsou v nabídkách e-shopů i kamenných obchodů tašky z plastu nebo silné gumy, případně z bavlněného plátna. Tam už si můžete s barvami a vzory skutečně vyhrát. Zamyslete se tedy nad vaším osobním stylem a outfity, ve kterých plánujete na pláž chodit. Potom se vám taška bude pořizovat mnohem snadněji.

Hurá na pláž! Vyrážíte k vodě nebo na dovolenou? Pak potřebujete dámskou plážovou tašku. Máte na výběr z textilních plážových tašek nebo tašek z kvalitní bavlny. Barevné tašky, s krásným potiskem nebo nápisem. Najdete u nás i dámské ratanové kabelky, které jsou velkým letním hitem. Pro větší ochranu si můžete vybrat tašku s voděodolnou podšívkou. Máte už vybrané i pantofle k vodě?