Dámské mikiny s potiskem

6 položek celkem

Mikiny jsou nepostradatelnou součástí šatníku každé moderní ženy. Využijete je na doma, do městských ulic i na sport. A pokaždé můžete zvolit jak jednobarevnou mikinu v minimalistickém stylu, tak výrazný model s potiskem, Jaké motivy zvolit podle vašeho stylu a příležitosti? A co je aktuálním trendem?

#showmore#

Moderní dámské mikiny s potiskem

Dámská mikina s potiskem vypadá nejlépe ve stylu hoodie, který je díky kapuci a klokaní kapse ležérní a maximálně cool. Nemá žadné zipy nebo jiné detaily vpředu, které by dojem z potisku rušily, a tak není problém experimentovat ani s většími motivy, které kombinují spoustu zářivých barev. Na druhou stranu na ní ale dobře vypadají i malé a nenápadné kresby nebo nápisy, které jsou většinou v černé nebo bílé barvě. Ty se ale hodí i na módní mikiny bez kapuce a kapes, tzv. crewneck, které se v dnešní době nosí i pod kabáty nebo saka.

Trendy motivy

Při výběru se zaměřte nejen na svoje oblíbené barvy a motivy. Důležité je i to, s čím budete danou mikinu kombinovat a kam ji plánujete nosit. Vytvořit outfit s jednoduchou mikinou a v neutrálních tónech je totiž mnohem jednodušší než s kouskem v psychedelických barvách. A pokud vás žádný z nabízených kousků nezaujme, samozřejmě existuje spousta firem, které vám na mikinu vytvoří vlastní potisk. V zásadě máte dvě možnosti. Můžete si pořídit jednobarevnou dámskou mikinu a pak si ji nechat potisknout, nebo si rovnou objednat celou mikinu s potiskem, což je jednodušší a častější postup. V obou případech ale počítejte s tím, že si za tuto službu připlatíte.

Kam dámské mikiny s potiskem nosit

V designových modelech s jemnými potisky je možné vyrazit do práce, na nákupy, procházky i výlety. Stačí si k nim obléknout klasické úzké nebo moderní zvonové džíny. Kdežto zářivé mikiny, které hrají všemi barvami jsou ideální na tématické párty nebo víkendy s přáteli na chatě. Do kanceláře byste si je ale opravdu brát neměli.

Nehledáte jen klasický kousek, ale něco výjimečného? Co takhle dámské mikiny s potiskem? S tímto kouskem oblečení vás jen tak někdo nepřehlédne, a navíc budete v maximálním pohodlí. V nabídce máme mikiny s nápisem, potisky zvířat i zajímavými vzory. Neváhejte si vybrat tu pravou mikinu pro vás, a navíc se můžete podívat do nabídky dámských kabátů nebo kalhot.