Dámské domácí papuče

Kultura domácího oblékání se mění a s tím souvisí nejen móda tepláků nebo domácích souprav, ale také dámských papučí. I ty podléhají aktuálním trendům a sezónním požadavkům. Pojďme společně vybrat ideální model právě pro vás, nebo možná rovnou dva, jeden na zimu a druhý na léto.

#showmore#

Jak domácí papuče vybírat?

Papuče na doma musí být hlavně pohodlné, podobně jako teplákové soupravy nebo pyžama. Také by měly dokonale sedět, aby vám neprokluzovaly a zároveň nebyly příliš těsná. Bez příjemného pocitu a maximálního bezpečí by to prostě nešlo. Kromě kvalitního svrchního materiálu doporučujeme dbát i na neklouzavou podrážku, díky které nemusíte mít strach ani na mokré dlažbě v koupelně. 

Dbejte na správnou velikost a kvalitní materiál

A pro chladné dny se určitě bude hodit teplá podšívka. Hřejivost a zároveň prodyšnost jsou v této sezóně zkrátka nutností. Mnoho žen si v posledních letech oblíbilo také luxusní papuče s kožíškem. V létě zase klidně dejte přednost gumovým nebo textilním pantoflím. Modely vycházející ze zdravotní obuvi pak využijete po celý rok. Nosit se dají na holých nohou nebo s ponožkami, které doporučujeme vybírat podle ročního období. Stejně jako papuče by měly být vyrobené z přírodních materiálů. Jen tak se v nich budete cítit dobře po celý den.

Nadčasový design nebo trendy?

Domácí obuvi sluší jak neutrální barvy a jednoduché tvary, tak zajímavé a hravé detaily. Mezi ně určitě patří kožíšky, králičí ouška nebo barevné rohy jednorožců. Na základě toho samozřejmě můžete tvořit jednotlivé kombinace. Minimalistické papuče se hodí téměř ke všem typům teplákových souprav a domácích kompletů, od těch jednobarevných až po výrazné a vzorované. U variant se zvířátky a kožíškem volte spíše nenápadné outfity, abyste mohla bez obav otevřít sousedovi nebo kurýrovi. :)

Jsou měkké, pohodlné a plyšové, co je to? Jsou to papuče! Dámské domácí papuče jsou jako stvořené pro rozmazlování vašich chodidel. Na výběr máme klasické papuče, přes nazouváky, vyvýšené papuče, chlupaté papuče nebo papuče se zvířaty. K dokonalosti to dotáhnete
dámskou soupravou pro domácí pohodu. Máte už vybráno?