Bílé dámské šaty

Bílé šaty si většina z nás spojuje hlavně s horkým létem, kdy se právě světlé barvy nosí nejpříjemněji. Bílou barvu mohou mít jak sportovně elegantní modely, tak formální pouzdrové šaty, které můžete na jaře a v létě nosit na důležité schůzky.

#showmore#

Letní bílé šaty

Základem letního šatníku by měly být jednoduché bílé šaty z bavlny. Ty vypadají dobře k sandálům i teniskám, samostatně nebo také přes tričko. A velké oblibě se v poslední době těší i madeirové šaty, které jsou ušité z typické pevné dírkované bavlny. Dostatek pohodlí vám tedy poskytnou i při teplotách nad 30 stupňů. A nezapomeňte ani na vhodnou obuv ve sladěných barvách – nejlépe zlaté, béžové nebo pastelové.

Ležérní, boho nebo elegantní?

Sportovně založené ženy jistě ocení bílé teplákové nebo žebrované šaty, které zkombinují s teniskami ve stejné barvě, ale klidně i s výraznějšími modely. Pro milovnice volnosti a letní přírody jsou jako dělané boho šaty. A pak tu jsou i zmiňované bílé “pouzdrovky” vhodné jak do kanceláře, tak  na služební cestu. Ty se samozřejmě nosí s lodičkami a sáčkem


A v neposlední řadě jsou v bílé barvě žádané i letní párty šaty. Naopak na svatbu čistě bílé šaty raději nenoste, aby si vás hosté nespletli s nevěstou. Pokud ale budou mít jinak barevný vzor nebo detaily, vzít si je můžete.

Pletené bílé šaty

Ano, je to tak. Ani v zimě se nemusíte vzdávat bílých nebo smetanových a krémových šatů. Stačí si obléknout některý ze svetrových modelů, které skvěle zahřejí a navíc vypadají stylově v práci, ve městě i na večeři.